C&A online shop

6 168
C&A online shop

C&A je módní společnost, která nabízí po celé Evropě módu pro celou rodinu. Tuto firmu můžeme považovat za rodinnou, protože přechází z generace na generaci. Značka vznikla v roce 1841 a dostala název podle počátečních písmen křestních jmen jejích zakladatelů – Clemens a Auguste. První C&A prodejna byla otevřena v roce 1911 v hlavním městě Německa v Berlíně.

C&A online shop

Jak to již v současnosti bývá, každá prestižní a kvalitní značka má svůj internetový obchod. Jinak to není ani u značky C&A, která se prezentuje velmi kvalitní online stránkou.

C&A online shop nabízí celou řadu produktů, které jsou určeny pro všechny. Prodejna C&A má ve své nabídce 11 módních značek. Mezi nimi je například značka Yessica, Clockhouse, Rodeo sport a jiné. Velkou výhodou tohoto internetového obchodu je to, že nepotřebujete chodit do kamenné prodejny abyste si něco vybrali, ale stačí si naklikat C&A online shop a vybrat si to, co hledáte. Pokud se vám daný kousek líbí, můžete si ho bez problémů objednat, protože C&A zasílá objednané produkty do celé Evropy a zaručuje rychlé dodání a bezproblémovou komunikaci v případě reklamace zboží.

Celková průhlednost stránky je velmi dobrá, protože jak to bývá v takových internetových obchodech, jednotlivé produkty jsou rozděleny do několika kategorií, které vám pomohou zorientovat se mezi množstvím nabízených produktů.

Nabízené kolekce

C&A nabízí množství kolekcí. Každým ročním obdobím obměňují svou nabídku. Také mají dlouhodobou kolekci s názvem „C&A – we care“ se kterou nabízejí výhradně produkty z ekologických látek, jako je BIO bavlna. Tímto dopomáhají k udržování zdravého čistého prostředí, ve kterém žijeme. Mezi množstvím oděvů si na své přijdou i těhotné maminky v kolekci pro ženy, které čekají miminko. Že je tato značka skutečně pro všechny svědčí i kolekce s názvem „over size“, která je určena pro lidi s plnějšími tvary.